"Кракра" с две отборни титли на "Аз обичам джудо"

31 май 2026

Домакините от "Кракра" спечелиха две отборни титли на турнира "Аз обичам джудо" в Перник. 

Тимът спечели отличията при момичетата до 9 г., като взе 2 златни медала и бронз, както и при 13-годишните - злато и два бронза. 

Състезателките на "Шампион" взеха отборната титла при 11-годишните (2-0-1). 

При момчетата с отборни титли си тръгнаха ЦСКА (9 г., 2-1-0),  "Локомотив", Сф (11 г., 2-2-2)  и "Лъвско сърце" (13 г., 2-0-0). 

Всички резултати ТУК