"Кракра" с две отборни титли на "Аз обичам джудо"
31 май 2026
Домакините от "Кракра" спечелиха две отборни титли на турнира "Аз обичам джудо" в Перник.
Тимът спечели отличията при момичетата до 9 г., като взе 2 златни медала и бронз, както и при 13-годишните - злато и два бронза.
Състезателките на "Шампион" взеха отборната титла при 11-годишните (2-0-1).
При момчетата с отборни титли си тръгнаха ЦСКА (9 г., 2-1-0), "Локомотив", Сф (11 г., 2-2-2) и "Лъвско сърце" (13 г., 2-0-0).
Всички резултати ТУК













