Медали 2024

 

МЪЖЕ И ЖЕНИ
Име Състезание 1 място 2 място 3 място 5 място 7 място Общо
Ивайло Иванов, 90 кг ГШ, Баку     бронз      
Ивайло Иванов, 90 кг ГШ, Ташкент   сребро        
Марк Христов, 73 кг ГШ, Тбилиси       5 място    
Общо     1 1     2


 

МЛАДЕЖИ И ДЕВОЙКИ
Име Състезание 1 място 2 място 3 място 5 място 7 място Общо
Снежана Граматикова, 57 кг ЕК, Сараево злато          
Деница Георгиева, 52 кг ЕК, Сараево     бронз      
Димитър Господинов, 73 кг ЕК, Сараево злато          
Виктор Скерлев, 73 кг ЕК, Сараево   сребро        
Христо Вълков, 81 кг ЕК, Сараево       5 място    
Димитър Господинов, 73 кг ЕК, Риека злато          
Виктор Скерлев, 73 кг  ЕК, Риека     бронз      
Виктор Скерлев, 73 кг  ЕК, Грац     бронз      
Димитър Господинов, 73 кг ЕК, Грац       5 място    
Снежана Граматикова, 73 кг ЕК, Грац       5 място    
Хайдер Ел Аши, 90 кг ЕК, Грац         7 място  
Общо   3 1 3     7

 

КАДЕТИ И КАДЕТКИ
Име Състезание 1 място 2 място 3 място 5 място 7 място Общо
Иво Галенков, 50 кг ЕК Италия злато          
Надие Жаафар, 70 кг ЕК Италия     бронз      
Надие Жаафар, 70 кг ЕК Анталия злато          
Емили Апостолова, 70 кг ЕК Анталия     бронз      
Иво Димитров, 73 кг ЕК Анталия       5 място    
Иво Галенков, 50 кг ЕК Анталия     бронз      
Калина Григорова, 44 кг ЕК Анталия         7 място  
Надие Жаафар, 70 кг ЕК Словакия   сребро        
Иво Галенков, 50 кг ЕК Словакия         7 място  
Калира Григорова, 44 кг ЕК Словакия         7 място  
Емили Апостолова, 70 кг ЕК Теплице   сребро        
Иво Галенков, 50 кг ЕК Теплице     бронз      
Надие Жаафар, 70 кг ЕК Теплице         7 място  
Емо Христов, 50 кг ЕК Теплице         7 място  
Общо   2 2 3     7

 

 

ПРЕКАДЕТИ
(юноши и девойки, младша възраст)
Име Състезание 1 място 2 място 3 място 5 място 7 място Общо
Иван Николчев, 60 кг ЕК, Сараево злато          
Елена Михайлова, 44 кг ЕК, Сараево злато          
София Маврова, 40 кг ЕК, Сараево злато          
Махмуд Жаафар, 55 кг ЕК, Сараево злато          
Денислав Медаров, 40к кг ЕК, Сараево   сребро        
Дара Груева, 44 кг ЕК, Сараево   сребро        
Мария Маркова, 52 кг ЕК, Сараево   сребро        
Христо Шулеков, 42 кг ЕК, Сараево   сребро        
Костадина Петрушанова, 57кг ЕК, Сараево     бронз      
Радослав Йотов, 42 кг ЕК, Сараево     бронз      
Владимир Тодоров, 55 кг ЕК, Сараево     бронз      
София Маврова, 40 кг ЕК Гьор 1 място          
Дара Груева, 44 кг ЕК Гьор 1 място          
Махмуд Жаафар, 55 кг ЕК Гьор 1 място          
Владимир Тодоров, 55 кг ЕК Гьор   2 място        
Денис Медаров, 60 кг ЕК Гьор         7 място  
Елена Михайлова, 48 кг ЕК Гьор         7 място  
Костадина Петрушанова, 57 кг ЕК Гьор         7 място  
Общо   7 5 3     15

 

ВЕТЕРАНИ
Име Състезание 1 място 2 място 3 място 5 място 7 място Общо
Ивайло Попов, 73 кг ЕК, Варшава злато          
Димитър Попов, 73 кг ЕК, Варшава   сребро        
Евгени Генов, 60 кг ЕП, Сараево злато          
Ивайло Попов, 73 кг ЕП, Сараево   сребро        
Георги Шишков, 81 кг ЕП, Сараево   сребро        
Общо   2 3       5

 

Легенда: ГШ - Голям шлем, ГП - Гран при, ЕК - Европейска купа,
СП - световно първенство, ЕП - европейско първенство